Merk: Coca-Cola zero URL | Bureau: Nog niet bekend URL
Met de nieuwe WK-campagne van
Coca-Cola zero kun je elke dag een Sony PSP met de officiële FIFA worldcup game winnen! Op de
actiesite staan drie uitdagingen die stapsgewijs steeds moeilijker worden. Je moet onder andere hooghouden en colaflesjes vangen uit een rijdende vrachtwagen.
Heb jij alle opdrachten gehaald en heb je de meeste punten voor die dag? Dan ontvang jij de PSP!
De hoofdprijs, een reis voor twee personen naar de finale van het WK, is helaas al vergeven.
1 reactie Wo 30.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Garnier URL | Bureau: Nog niet bekend URL
De nieuwe
Garnier Fructis Style is bestand tegen alles. Wind, zand, regen, noem het op en je haar blijft overeind staan. Op de
actiesite van
Garnier kun je het zelf ervaren. Speel de sandboarding-game door je poppetje met de webcam te besturen. Heb jij de topscore? Dan win je een survivalweekend in de Ardennen met tien personen! Als je niet de topscore hebt, maak je gelukkig nog kans op een van de survival gel producten. Op de website kun je verder alles lezen over de survivalgel en stylingtips.
Reageren? Di 29.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Etos URL | Bureau: Nog niet bekend URL
Etos heeft een luieractie waarmee je, jawel, luiers kunt winnen. Maak een leuke of schattige video van het luierverschoonproces van je baby, upload hem op Youtube en ontvang een pak
Etos luiers. Maak jij de allerleukste of allerschattigste video? Dan win je zelfs een jaar lang gratis luiers! De leuke en schattige video’s vind je op
Youtube.
Reageren? Ma 28.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Vifit URL | Bureau: Magneds URL
Bij
Vifit kun je de nieuwe CD van Nikki, de zangeres in de
Vifit reclames, winnen. Dit doe je door naar de
Hyves-actiesite te gaan en te dansen! Druk je pijltjestoetsen op het juiste moment in en zorg dat jouw Hyves-poppetje de goede moves maakt.
Als er door jouw en alle andere dansers 2.500 minuten gedanst is kun je de CD winnen. Zorg wel dat jij aan het dansen bent als de minuten van 2.500 naar nul verspringen, anders gaat een ander er met de plaat vandoor.
Reageren? Vr 25.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: AXE URL | Bureau: Nog niet bekend URL
Je kent het wel, aan een groep mensen voorgesteld worden en vervolgens alle namen vergeten. Het is vast een mannending, althans
AXE denkt er wel zo over. Op de
actiesite worden je vijf situaties voorgelegd waarin je aandacht flink op de proef wordt gesteld. Aan het einde worden er vragen gesteld om je oplettendheid te testen. Heb je ze allemaal goed? Dan krijg je de gouden medaille en maak je kans op een Sony PSP Go!
4 reacties Do 24.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Hi URL | Bureau: Nog niet bekend URL
De lachwekkende
Hi-reclame op tv heeft een vervolg gekregen op internet. Op de actiesite is het aan jouw om te ontdekken wie Froukje echt is en of het slappe verhaal van Sven echt klopt. Er zijn namelijk drie Froukjes: de beste vriend, de ex of de collega met Peruaanse muts. Op de site krijg je een aantal keuzemomenten en filmpjes te zien die het Froukje-misverstand alleen maar aansterken. Weet jij uiteindelijk het antwoord? Dan maak je kans op een citytrip naar New York voor twee personen!
Reageren? Wo 23.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: TomTom URL | Bureau: Pool URL
Nu de marktpositie van
TomTom begint te slinken door de concurrerende gratis software van onder andere Google, komt
TomTom met een serie speciale navigatiestemmen. De hoofdrolspelers van
Star Wars kunnen voor €9,95 jou de goede kant op wijzen. Momenteel zijn C-3PO en Darth Vader verkrijgbaar en de komende twee maanden komen daar Yoda en Han Solo bij.
Om het interessanter te maken is er een
TomTom Star Wars-spel aan toegevoegd. Je kunt kiezen tussen Yoda of Darth Vader als leermeester voor het beheersen van de Force. Houdt jij de
TomTom lang genoeg omhoog en haal je een Force percentage van meer dan zestig procent? Dan maak je kans op een speciale
TomTom of tien Yoda navigatiestemmen.
2 reacties Ma 21.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: WNF URL | Bureau: Nog niet bekend URL
Bij het
WNF kun je een boom redden. Het kost een euro en je betaalt via je telefoon. Door met je duim BOOM naar 4333 te sms’en blijft er een woudreus staan en ontvang je een unieke code die je op de
WNF website kunt invullen. Op de website krijg je namelijk de door jouw geredde boom te zien. Leuk én goed voor het milieu!
Reageren? Vr 18.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Ziggo URL | Bureau: Media Monks URL, Tribal DDB URL
Op Hyves kun je meedoen aan het WK!
Ziggo presenteert het vriendenteam. Nodig je vrienden uit voor een compleet elftal en maak met het team kans op een weekend in een Hotel van Oranje. Per week is er voor het hele team ook nog een kans om een Playstation 3 te winnen.
Om te winnen speel je echter geen voetbal, maar beantwoord je WK vragen. Let wel op, want om het spannend te maken zijn er een aantal lastige regels toegevoegd.
Reageren? Wo 16.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Babybel URL | Bureau: Nog niet bekend URL
Babybel heeft ook een WK campagne! In de winkel haal je een actieverpakking Mini
Babybel. De unieke code die je daarop vindt vul je in op de
actiesite en vervolgens maak je die dag kans op een unieke Mini
Babybel voetbaltafel. Heb je het niet zo op kaas of heb je dit WK geen tijd om naar de winkel te gaan? Dan kun je ook het Kaaskoppenspel spelen waarna je, als je aan het einde van het WK de hoogste score hebt, ook zo’n prachtige voetbaltafel kunt winnen.
Reageren? Di 15.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Samsung URL | Bureau: Starcom URL Muse URL
Ter introductie van
Samsung’s eerste Full HD 3D tv werd eind vorige maand de Beurs van Berlage het decor van een heuse 3D projectie waarbij het historische monument barstte, instortte, overstroomde en belaagd werd door vlinders en goudvissen. Op Youtube kun je het allemaal herbeleven en bovendien maak je nu ook kans op een
Samsung Full HD 3D tv door zoveel mogelijk uit de Beurs ontsnapte vlinders te vangen. Let wel op: Youtube stort net als de Beurs volledig in elkaar!
Reageren? Ma 14.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Albert Heijn URL | Bureau: Nog niet bekend URL
Iedereen stond er op te wachten, en dit WK zijn het de Beesies geworden. De acties van
Albert Heijn zijn iedere keer razend populair. De wormpjes van dit jaar zullen dan ook hun best moeten doen om de vorige acties te overtreffen met alle concurrerende spaaracties van dit WK. Met de lancering heeft AH werkelijk alle sociale media uit de kast getrokken. Naast de gebruikelijke Hyves, Facebook en Twitter zijn ook Wikipedia, MSN en Flickr ingezet. Op de
actiesite kun je foto’s en filmpjes bekijken, maar ook het Beesie lettertype downloaden. Daarnaast kun je jezelf verbeesiëen voor op Hyves of Facebook.
De beesies krijg je bij een besteding van iedere vijftien euro bij
Albert Heijn
Reageren? Do 10.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Ziggo URL | Bureau: Nog niet bekend URL
Ziggo wil dat jij het WK straks optimaal beleeft en heeft daarom de WK check opgezet. Op de actiesite weet je met een paar korte vragen of je WK Ready bent. Natuurlijk ben je dat het beste met Digitale televisie van
Ziggo en een HDTV. Bij de uitslag krijg je tips over hoe je zo ready mogelijk kan zijn.
Naast de test is er uiteraard een handige WK poule, TV gids, uitslagen en een Quiz.
Reageren? Wo 09.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Tele2 Zakelijk URL | Bureau: XXS URL
Tele2 Zakelijk is de nieuwe realiteit. Deze stroming is volgens
Tele2 Zakelijk gebaseerd op innovatie en hervorming. Bedrijven als Google, Easyjet en Routemobiel gingen
Tele2 Zakelijk al voor en nu mag jouw bedrijf ook. Op de actiesite kun je de test doen om met tien korte vragen te zien hoever jij in de nieuwe realiteit zit. Daarnaast is er te zien hoe ver de nieuwe realiteit is door gedrongen tot de verschillende branches, functies en bedrijven.
1 reactie Di 08.06.10
Stuur door




Laden ...
Merk: Ford URL | Bureau: These Days URL
Ford is een jaarlijks terugkomende campagne begonnen voor haar
Ford Ka. Modeontwerpers ontwerpen een à twee kleding stukken geïnspireerd door deze auto. Daryl van Wouw is de eerste en zijn
Ford Ka tas of jurk krijg je gratis bij aanschaf van een speciaal uitgebrachte versie van de
Ford Ka. Op de
actiesite kun je het hele ontwerpproces van Van Wouw volgen en bovendien je eigen Ka-Couture ontwerpen. Jouw en andere ontwerpen kun je bekijken op de Ka Catwalk.
Reageren? Vr 04.06.10
Stuur door




Laden ...